Snadný výdělek na internetu

AlertPay

V prvé řadě si pomocí tohoto odkazu otevřete úvodní stránku AlertPay -http://www.alertpay.com/?0Mak4KwTaQuLwnvnLkXHEQ%3d%3dzde podle obrázku níže klikněte nahoře na odkaz Sign Up, tím se dostanete na stránku registrace.

AlertPay registrace - krok 1


V dalším kroku si vyberete vaši zemi a zvolíte typ účtu. Pro začátek stačí Personal Starter, ten můžete poté kdykoli změnit.

AlertPay registrace - krok 2


Po zvolení typu účtu se přesunete na zadání kontaktních údajů. Zde vyplníte svoje kontaktní údaje, viz obrázek níže.

AlertPay registrace - krok3


Jako další následují přihlašovací údaje na váš AlertPay účet. Vyplňíte podle následujícího obrázku a po kliknutí na register jste registrováni na AlertPay. Nezapomeňte před tím vše překontrolovat a zaškrnout souhlas s podmínkami AlertPay.

AlertPay registrace - krok 4


V případě, že vše proběhlo v pořádku, přijde vám během chvíle validační e-mail. V něm budete od AlertPay informováni o vaší registraci s odkazem na validaci. Ta je nutná z důvodu ověření, že e-mail je existující a že patří vám. Na odkaz od AlertPay klikněte, popřípadě ho zkopírujte do vašeho prohlížeče. Otevře se vám web AlertPay, kde budete žádáni o zadaní transakčního PINu. Dobře si ho zapamatujte, budte ho zadávat u vašich transakcí. Jedná se o 4 - 6 číslic.

AlertPay registrace - mail


AlertPay registrace - PIN


Po odeslání se vám nabídne poslední stránka validace, pomocí které se přihlásíte na svůj účet u AlertPay.

AlertPay registrace - validace


Po přihlášení by jste meli vidět orazovku jako na posledním obrázku.

AlertPay registrace - hotovo


Tím jste se zaregistrovali na http://www.alertpay.com/?0Mak4KwTaQuLwnvnLkXHEQ%3d%3da můžete svůj účet používat

 
snadný výdělek,peníze,money,zdarma,klikačky,bux.to,rychlé peníze,výdělek,výdělek na internetu,soutěž,soutěže,hry,500Kč,soutěž,soutěže o ceny, o věcné ceny,výdělek na webu,vebu,zdarma,výdělek rychle,hotově peníze,na ruku,hned,doživotně,ref.,refelar,referer,